שם האתר: Casa de los Balcones

בית המרפסות – פנינה היסטורית המתאפיינת בארכיטקטורה מהמאה ה – 17 

בצפון מערב האי טנריף שוכנת העיר La Orotava, שהיוותה בעבר בית עבור מרבית משפחות האצולה העשירות ביותר באי, שהתיישבו בה לאחר הכיבוש הספרדי. המדרונות הפוריים בעמק La Orotava היו המקום המושלם לגידול קני סוכר, ולאחר מכן גפנים – שבזכותם בעלי האדמות העשירים צברו הון.

כיום המדרונות מכוסים מטעי בננות, שהם היבול הרווחי העיקרי של האי, והעיר La Orotava נותרה העיר האריסטוקרטית ביותר באי כולו. לאורך רחובות העיר העתיקה, תתקלו באחוזות רנסנס ובאוצרות ארכיטקטוריים, בכנסיות מרהיבות, בחנויות אקסקלוסיביות, במסעדות אלגנטיות ובגנים יפהפיים.

במרכז ההיסטורי של La Orotava בצפון טנריף, נמצאת פנינה היסטורית המתאפיינת בארכיטקטורה מהמאה ה – 17 הנקראת “Casa de los Balcones”, או בתרגום לעברית, ״בית המרפסות״.

המרפסות המגולפות מעץ ומקושטות בצורה יפהפיה עם פרחים, מושכות את תשומת הלב של כל עוברי האורח. בפנים, תגלו פטיו קנרי יפה המוקף בדוגמאות של מלאכות יד טיפוסיות מהאיים הכנריים, החל מאריגה מסורתית, ייצור יין ועבודת נצרים.

בתוך חדרי הבית, תגלו איך ליצור מוצרים מסורתיים העשויים בעבודת יד ותוכלו ללמוד על אורח החיים באיים הקנריים לפני מאתיים שנה.

מול Casa de los Balcones, תוכלו למצוא את Casa del Turista. מהמרפסת תוכלו לצפות בנופים עוצרי נשימה של הר Teide וכאן גם מוצגות דוגמאות מפורסמות של שטיחים דקורטיביים מחול, שמכינים כל שנה במהלך החגיגות המקומיות בעיר.

בנוסף, ב Casa Lercaro המרשים נמצא בית קפה מאוד פופולרי ומסעדה, שהוא מקום נהדר לנוח, לאכול או לשתות בו.

לפרטים נוספים על השעות ומידע כללי – לחצו על הקישור ל"בית המרפסות" –  Casa de los Balcones

שעות פעילות

כל יום מהשעה 18:30 – 08:30

** נא להתעדכן בשעות הפעילות מול אתר המקום