שם האתר: Loro Parque

גן החיות הטוב ביותר באירופה  

Loro Parque ממוקם ב – Puerto de la Cruz בצפון טנריף, וזכה בתואר ״גן החיות הטוב ביותר באירופה״ לשנת 2015 לפי דירוג של TripAdvisor.

בפארק, תוכלו להנות מחוויה יחידה במינה באיים הקנריים – מופע המציג לוויתנים קטלניים, שתצטרכו לראות בעיניים כדי להאמין שהוא אמיתי.

הלוויתנים רוקדים לצלילי הקצב של המוזיקה וצוללים לתוך מיכל שקוף ענק, כך שניתן לראות את כל התרגילים האקרובטיים שהם מבצעים מתחת למים. הקפיצות והפעלולים שלהם כל כך מרהיבים ועוצמתיים, עד כדי כך שצופים מהשורה הראשונה בדרך כלל נרטבים ממים. אל תפספסו את המופע המיוחד הזה!

עם יותר מ – 300 מינים של תוכים, Loro Parque מפורסם ברחבי העולם באוסף המרשים של הציפורים האקזוטיות שיש בו. בפארק קיים אקווריום, בו שוחים כרישים ודגים מסוגים שונים בין שוניות האלמוגים, ממש מטרים ספורים מכם. במתחם הפארק העצום תוכלו לצפות בגורילות, טיגריסים ודובי נמלים.

הפארק דוגל בהגנה ושימור של חיות בסכנת הכחדה, ומהווה בית עבור למעלה מ – 250 פינגווינים, מה שהופך אותו למקלט הכי גדול בעולם לפינגווינים. בזכות פעילותו, גן החיות זכה ב- 2008 בפרס Animal Embassy Award על ניהול אחראי של סביבה בת קיימא.

לפרטים נוספים על השעות, המחירים ומידע כללי – לחצו על הקישור לאתר הפארק: Loro Parque

שעות פעילות

כל יום מהשעה 08:30 – 18:45

** נא להתעדכן בשעות הפעילות מול אתר הפארק