שם האתר: Parque Maritimo

גן עדן בתוך העיר להנאה ורגיעה, קומפלקס של 22,000 מ"ר שעוצב ותוכנן ע״י César Manrique, ממוקם באזור החוף הדרומי של בירת טנריף, סנטה קרוז והוא משקיף אל נופים משגעים של האודיטוריום, הגן הבוטני והים.

מתקני הפארק כוללים 3 בריכות שחייה עם מי ים מלוחים, בנוסף לבריכות קיימים בפארק מסעדות, חנויות, חדרי משחקים, מקלחות וחדר כושר, כמו גם שירותי השכרת ערסלים ושמשיות, מה שהופך אותו למקום אידיאלי לפעילות פנאי משפחתית מהנה. 

שתי בריכות ראשיות בהן יש איים מלאכותיים, כאשר הגישה אליהם מתבצעת על ידי רמפות או מדרגות. המעבר המחבר ביניהם מאפשר גישה באופן מושלם של עגלות ילדים וכסאות גלגלים. קיימת בריכה המותאמת לילדים לבלות בחברת הוריהם. 

הפארק נחנך בשנת 1995, והפך לסמל של הבירה המהווה חלק מנוף העיר. השתלבותו במרכז העיר וסמיכותו לים, הופכים את הפארק לחלל של יופי ייחודי. 

 האמן סזאר מאנריק שעיצב את הפארק השתמש באלמנטים טבעיים כמו סלעים וולקניים, עצי דקל וצמחי נוי לצד מפלי מים מלוחים. ברחבי הפארק תוכלו למצוא דגמים של ״שבשבות רוח״ האופייניות לאמן. צליל מפלי המים המלאכותיים גורמים לאווירה רגועה ונינוחה.

ניתן להגיע לפארק באמצעות רכב או תחבורה ציבורית, ויש במקום שפע מקומות חניה.

הפארק פתוח בכל ימי השנה ופופולרי בקרב מבקרים מקומיים במהלך סופי השבוע והחגים. זהו הפארק המושלם ליום כיפי עם המשפחה ולמנוחה ורגיעה.

לפרטים נוספים על השעות, המתקנים השונים ומידע כללי – לחצו על הקישור לאתר הפארק: Maritim Park  

שעות פעילות

חורף – 30/4 – 01/11 = מהשעה 10:00 עד 18:00

קיץ – 31/10 – 01/05 = מהשעה 10:00 עד 19:00

** נא להתעדכן בשעות הפעילות מול אתר הפארק