קטגוריות: אטרקציות בדרום האי

טנריף - לא רק בטן גב

לפני הביקור בטנריף חשוב שתדעו שיש לאי הקטן-גדול הזה הרבה מאד מה להציע לכם. לזוגות, למשפחות עם ילדים קטנים וגדולים – כל אחד מוצא את מקומו ונהנה משלל אפשרויות אטרקציות ובילוי.

   טנריף – המיזוג המושלם

בחרו במה שאתם הכי אוהבים 

צפון האי ודרום האי

את הקיץ והחגים מבלים השנה בטנריף

ההרשמה לתקופת הקיץ והחגים בעיצומה !!

>>טנריף למשפחות <<
בואו להכיר מקרוב את מבחר בתי המלון למשפחות שאנו מציעים לכם לבחירה בצפון האי / בדרום האי.
Monkey Park

Monkey Park הוא גן חיות קטן הממוקם בסמיכות למרכז הנופש התיירותי Los Cristianos, בדרום האי טנריף. זהו גן החיות היחיד באיים הקנריים שמתמחה בקופים, והוא ייחודי משום שמבקרים יכולים להיכנס לכלובים, לגעת ולהאכיל את החיות.

Pirámides De Güímar

בדרום מזרח טנריף, תמצאו את הפארק האתנולוגי, Pyramids of Güímar. הפארק נבנה סביב שש פירמידות מלבניות הבנויות מחמש מדרגות וגובהן כ-4 מטרים.

Castillo De San Miguel

Castillo de San Miguel המפואר נמצא קרוב ל – Los Cristianos בדרום טנריף. כאן, תוכלו לחזור אחורה בזמן לימי הביניים, ולצפות במחזה אותנטי הכולל תחרויות ומשחקים, בזמן שאתם נהנים מסעודה טובה.

Karting Tenerife

אטרקציית הקארטינג הזו ממוקמת בדרום טנריף. באתר יש שני מסלולים נפרדים: מסלול ה – Senior ומסלול ה – Junior, שהוא גן עדן לילדים.

Aqualand Costa Adeje

אקווה לנד קוסטה אדחה, פארק מים בשילוב דולפינריום – היחידי בטנריף וממוקם באחד היעדים התיירותיים ביותר של האי. בעולם הילדים תוכלו למצוא מתקנים המיועדים לקטנים שבחבורה.

Siam Park

Siam Park הוא פארק המים הגדול ביותר באירופה. הפארק ממוקם ב – Adeje בדרום טנריף. בפארק תוכלו להנות ממספר רב של מגלשות מים מרשימות במיוחד. בתוך שטח הפארק, שמשתרע על פני מרחב עצום, מבקרים יוכלו לגלוש על גלי ענק, להתגלש במהירות גבוהה על מגלשות מפלצתיות או לחצות בריכה שורצת כרישים.